• Na rzecz Dobrej Zmiany do Sejmu Rzeczypospolitej

  Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

  zdecydowałem się kandydować na posła na Sejm. Zabiegam o mandat poselski, ale nie jest to dla mnie cel sam w sobie. Mam dobry zawód i pracę, a działalnością polityczną zajmuję się z powołania. Z potrzeby serca i przekonania o odpowiedzialności za zmienianie na lepsze świata, w którym żyjemy. Mój okręg wyborczy obejmuje rodzinny Poznań i Powiat Poznański, z którym w ostatnich latach jestem szczególnie związany. Kandyduję z 11-ego miejsca na liście. Moją kampanię zgodzili się wesprzeć rekomendacjami wyborczymi m.in. ks. prof. Paweł Bortkiewicz, hm. Jerzy Chrzanowski, prof. Piotr Gliński, Michał Grześ, Małgorzata Halber, dr Paweł Łączkowski, Tomasz Łęcki, Joanna Mularczyk, Maciej Musiał, prof. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, Ryszard Pomin, Jacek Sommerfeld, Stefan Zawadzki, Jerzy Zelnik, To dodaje mi otuchy, ale jest i zobowiązaniem. Najważniejsze jest jednak to, że tak wielu z nas oczekuje DOBREJ ZMIANY w Polsce, Poznaniu i Powiecie Poznańskim. Jestem w stanie na rzecz tej zmiany pracować, a nadziei, która jest wśród nas nie zawieść.

  SERDECZNIE ZAPRASZAM Was wszystkich na INAUGURACJĘ mojej KAMPANII już w najbliższą NIEDZIELĘ 20 WRZEŚNIA o godz. 15.30 do Restauracji „Pod Pretekstem” (św. Marcin 80/82, Dziedziniec Różany CK ZAMEK). Będzie to rozpoczęcie kampanii, ale obiecuję, że nie będzie to kolejne sztywne spotkanie wyborcze. A tych z Państwa i tych z Was, którzy zostaną po spotkaniu bądź przyjdą później zapraszam na moje 40. urodziny 🙂

  Piszę do Państwa i do Was, aby poinformować o starcie, ale także, aby prosić o wsparcie. Zapraszam do udziału w pracach mojego sztabu wyborczego i proszę w tej sprawie o kontakt. TO SIĘ UDA!

  Bartłomiej Wróblewski

  Print Friendly, PDF & Email

Komentowanie jest zamknięte.