Navigation

Prawo i Sprawiedliwość w Powiecie Poznańskim

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby z nami wspólnie działać!

33x17-400

 

 

 

BIURO PiS POWIATU POZNAŃSKIEGO

adres: ul. Mostowa 27, 61-854 Poznań (IV piętro)

kom. (+48) 537-536-194, e-mail: biuro@bartlomiejwroblewski.pl

Biuro czynne: poniedziałki i czwartki 9:30 – 15:00, dyżury członków Zarządu: wtorki 15:00 – 18:00

ZARZĄD PiS POWIATU POZNAŃSKIEGO

Pełnomocnik: Bartłomiej Wróblewski, 602-236-194, bw@bartlomiejwroblewski.pl

Zastępca Pełnomocnika: Maria Grela, 512-021-083, mariagrela@poczta.fm

Zastępca Pełnomocnika: Armin Niewiadomski, 501-562-020, armin0@onet.eu

Zastępca Pełnomocnika: Paweł Ratajczak, 604-732-036, pawrat@poczta.fm

Sekretarz: Ryszard Pomin, 516-144-131, ryszard@pomin.pl

Skarbnik: Henryk Szczot, 607-665-441, hszczot@wp.pl

KOMITETY TERENOWE PiS W POWIECIE POZNAŃSKIM

gmina BUK: pełnomocnik Magdalena Nawrotek, 506-032-290, defibrex@post.pl
spotkania każdy 3 poniedziałek miesiąca, g. 18.00

gmina CZERWONAK: pełnomocnik Roman Król, 603-855-699, krolr2@wp.pl
spotkania każdy 2 wtorek miesiąca, g. 18.00

gmina DOPIEWO: p.o. pełnomocnika Paweł Ratajczak, 604-732-036, pawrat@poczta.fm

gmina KLESZCZEWO: pełnomocnik Bartosz Guszczak, 505-093-646, bartoszguszczak@wp.pl
spotkania każdy 3 wtorek miesiąca, g. 20.00

gmina KOMORNIKI: pełnomocnik Arleta Szymkowiak, 609-343-781, limes2003@interia.pl

gmina KOSTRZYN WIELKOPOLSKI: pełnomocnik Franciszek Kubacki, 501-316-947, masarnia-siekierki@wp.pl

gmina KÓRNIK: pełnomocnik Małgorzata Skrzypczak, 693-491-245, m.skrzypczak@o2.pl
spotkania każdy 4 poniedziałek miesiąca, g. 20.00

gmina LUBOŃ: pełnomocnik Michał Łasecki, 502-597-092, m.lasecki@o2.pl
spotkania każdy 2 poniedziałek miesiąca, g. 18.00

gmina MOSINA: pełnomocnik Marek Malcher, 880 711 862, marekm48@yahoo.com
spotkania każdy 4 poniedziałek miesiąca, g. 18.00

gmina MUROWANA GOŚLINA: pełnomocnik Stanisław Czarnecki, 602-703-989, pangea-sc@wp.pl
spotkania każdy 2 wtorek miesiąca, g. 20.00

gmina POBIEDZISKA: p.o. pełnomocnika Mikołaj Witaszyk, 727-470-315, mwitaszyk@gmail.com
spotkanie każdy 3 piątek miesiąca, 18.00

gmina PUSZCZYKOWO: p.o. pełnomocnika Maria Grela, 512-021-083, mariagrela@poczta.fm
spotkania każdy 1 wtorek miesiąca, g. 20.00

gmina ROKIETNICA: pełnomocnik Jan Ziembiewicz, 665-333-939, janziembiewicz@gmail.com
spotkania każdy 4 poniedziałek miesiąca, g. 20.00

gmina STĘSZEW: pełnomocnik Maria Grela, 512-021-083, mariagrela@poczta.fm
spotkania każdy 3 poniedziałek miesiąca, g. 19.30

gminy SUCHY LAS: pełnomocnik Artur Chwiłkowski, 500-263-036, artur_ch@me.com
spotkania każdy 4 poniedziałek miesiąca, g. 18.00

gmina SWARZĘDZ: pełnomocnik Armin Niewiadomski, 501-562-020, armin.niewiadomski@gmail.com
spotkania każdy 3 wtorek miesiąca, g. 18.00

gmina TARNOWO PODGÓRNE: pełnomocnik Barbara Nowak, 693-893-490, bbasianowak@onet.eu
spotkanie każdy 4 poniedziałek miesiąca, 18.00

KOŁO PiS W RADZIE POWIATU POZNAŃSKIEGO

Przewodniczący: Filip Żelazny, 693-852-509, kancelaria@filipzelazny.pl

Zastępca Przewodniczącego: Marian Markiewicz, 608-018-526, marian_m@wp.pl

Zastępca Przewodniczącego: Armin Niewiadomski, 501-562-020, armin0@onet.eu

Radny: Janusz Jagiełka, 693-136-369, jjgielka@tlen.pl

Radna: Ewa Pomin, 601-829-199, epomin@wp.pl

Radny: Paweł Ratajczak, 604-732-036, pawrat@poczta.fm

Radna: Arleta Szymkowiak, 609-343-781, limes2003@interia.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *