Navigation

Kampania wyborcza do Sejmu 2019

Spot wyborczy 2019

Wspólnie jesteśmy w stanie wygrać Polskę i odzyskać Poznań‼💥#PosełNaSzóstkę #NaszPoseł #SzóstkaWróblewskiego

Opublikowany przez Bartłomiej Wróblewski Poniedziałek, 23 września 2019

Mój program wyborczy – #SzóstkaWróblewskiego

Jak mogą Państwo pomóc w kampanii?

Po pierwsze, aby skutecznie dotrzeć do wyborców potrzebuję środków finansowych. Ich szybkie zebranie jest warunkiem skutecznej kampanii. Nawet małe kwoty rządu 10-50 zł to cenne wsparcie.


Po drugie, chcemy aby nas zobaczono. Dlatego szukamy dobrych miejsc na banery i plakaty (domy, płoty, witryny sklepowe etc.). Wymiary banerów: 3mx1m oraz 2mx1m, luźne plakaty B1 (poziome 1mx70cm) i mniejsze A2 (pionowe 40cmx60cm). Mamy nalepki na tylną szybę samochodów (poziome 1mx33cm), to bardzo efektywna forma reklamy (nie utrudnia prowadzenia auta, nie niszczy szyby), a także wizytówki wyborcze. Są one do odbioru od poniedziałku w moim biurze poselskim przy ul. Św. Marcin 43 (pon.-pt. 9.30-17.00) oraz przy ul. Dębickiej 19 na Pokrzywnie w Poznaniu (siedem dni w tygodniu 8.00-22.00, po uzgodnieniu telefonicznym, p. Marek 660-366-185). Szukamy w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wolontariuszy do roznoszenia ulotek na czas od 27 września do 11 października.


Po trzecie, pomóżcie w promocji moich postulatów udostępniając je z moich profili na Facebooku i Twitterze. Zaproście znajomych na moją stronę internetową www.bartlomiejwroblewski.pl.

Po czwarte, roześlijcie sprawozdanie poselskie do rodzin i znajomych.

Koordynatorzy kampanii

Zachęcam Państwa do kontaktu z koordynatorami mojej kampanii w Poznaniu i gminach Powiatu Poznańskiego!

Szef kampanii wyborczej: Monika Wendel 537536194, biuro@bartlomiejwroblewski.pl

Kampania na Facebooku: Jan Piechota 662148331, janpiechota99@gmail.com

Poznań: Adrian Przybyła: 721307974, adrianprzybyla@o2.pl

Gmina Buk: Paweł Ratajczak 604732036, pawrat@poczta.fm

Gmina Czerwonak: Roman Król 603855699, krolr2@wp.pl

Gmina Dopiewo: Jacek Ostaszewski 791600404, jaco.o@interia.pl

Gmina Kleszczewo: Bartosz Guszczak 505093646, bartoszguszczak@wp.pl

Gmina Komorniki: Arleta Szymkowiak 609343781, limes2003@interia.pl

Gmina Kostrzyn: Artur Wojciechowski 797534310, wojciechowski@vp.pl

Gmina Kórnik: Jan Kalarus 501734412, jan.kalarus88@gmail.com

Gmina Luboń: Michał Lasecki 502597092, m.lasecki@o2.pl

Gmina Mosina: Honorata Przybylska 665851211, przybylska_honorata@wp.pl

Gmina Murowana Goślina: Ewa Pomin 601829199, epomin@wp.pl

Gmina Pobiedziska: Mikołaj Witaszyk 727470315, mwitaszyk@gmail.com

Gmina Puszczykowo: Tomasz Kromolicki 506170585, t.kromolicki@gmail.com

Gmina Rokietnica: Małgorzata Szymańska 506019195, szymprive@interia.pl

Gmina Suchy Las: Artur Chwiłkowski 500263036, artur_ch@me.com

Gmina Stęszew: Maria Grela 512021083, mariagrela@poczta.fm

Gmina Swarzędz: Armin Niewiadomski 501562020, armin0@onet.eu

Gmina Tarnowo Podgórne: Mateusz Borowski 531149100, m@borowski.xyz

Print Friendly, PDF & Email