Navigation

Prawo i Sprawiedliwość w Powiecie Poznańskim

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby z nami wspólnie działać czy nas wesprzeć!
 
33x17-400

 

PiS POWIATU POZNAŃSKIEGO

Wiceprezes Okręgu Poznańskiego PiS ds. Powiatu Poznańskiego: Bartłomiej Wróblewski, 602-236-194, bw@bartlomiejwroblewski.pl

Zastępca: Armin Niewiadomski, 501-562-020, armin0@onet.eu

Skarbnik: Krzysztof Dembiński, 501-371-308, krzysztofdembinski@o2.pl
 

KOMITETY TERENOWE PiS W POWIECIE POZNAŃSKIM

gmina BUK: pełnomocnik Krzysztof Dembiński, 501-371-308, krzysztofdembinski@o2.pl

gmina CZERWONAK: pełnomocnik Henryk Szczot, 607-665-441, hszczot@wp.pl

gmina DOPIEWO: pełnomocnik Michał Ceranek, 601-750-519

gmina KLESZCZEWO: pełnomocnik Szymon Cofta, 694-481-728, szymcofta@gmail.com

gmina KOMORNIKI: pełnomocnik Arleta Szymkowiak, 609-343-781, limes2003@interia.pl

gmina KOSTRZYN WIELKOPOLSKI: pełnomocnik dr hab. Justyna Górna, 501-080-832, jg-consulting@home.pl

gmina KÓRNIK: pełnomocnik Aleksander Jaroniec, 506-092-100, aleksander.jaroniec@o2.pl

gmina LUBOŃ: pełnomocnik Michał Łasecki, 502-597-092, m.lasecki@o2.pl

gmina MOSINA: pełnomocnik Beata Adamska, 797-696-731, beata_adamska@vp.pl

gmina MUROWANA GOŚLINA: pełnomocnik Stanisław Czarnecki, 602-703-989, pangea-sc@wp.pl

gmina POBIEDZISKA: pełnomocnik Ewa Kulewicz, 501-734-383, ewakulewicz@wp.pl

gmina PUSZCZYKOWO: pełnomocnik prof. Jan Skuratowicz, 603-775-954, skuratowiczjan@gmail.com

gmina ROKIETNICA: pełnomocnik Krzysztof Zielonka, 697-118-622, zielonka-krzysztof@wp.pl

gmina STĘSZEW: pełnomocnik mec. Anna Stachowiak-Gauden, 501-741-047, a.stachowiak@kowalczyk-stachowiak.pl

gminy SUCHY LAS: pełnomocnik Katarzyna Walkowiak, 505-107-971, katarzynawalkiewicz2@wp.pl

gmina SWARZĘDZ: pełnomocnik Armin Niewiadomski, 501-562-020, armin0@onet.eu

gmina TARNOWO PODGÓRNE: pełnomocnik Janusz Jagiełka, 693-136-369, jjagielka@tlen.pl
 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>